İşçi Ayakkabısında Türkiye’nin Markası Ema Ayakkabı

  • admin
  • 10 Months ago
  • 0

Ema Ayakkabı işçilerin sağlığını düşünür ve en güvenli şekilde işlerini gerçekleştirebilmeleri için çalışır; en kaliteli malzemeler ile işçi ayakkabısı üretir.

İşçi ayakkabısı üretiminde Türkiye’nin lider markası Ema Ayakkabı, 1991 yılından beri endüstriyel ayakkabı ve iş güvenliği ayakkabıları üretimi alanında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Tüm ürünleri, Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği esas alınarak üretilmektedir. Teknolojik yenilikleri takip ederek, en son çıkan ve en kaliteli ürünler ile üretimini sağlarken; üretimden dağıtıma tüm süreç elektronik ortamda takip edilmektedir.

Hafif iş ayakkabısı, yazlık iş ayakkabısı, kışlık iş ayakkabısı ve kombozit burun iş ayakkabısı en çok tercih edilen ürünlerindendir.

İşçi ayakkabısı üretimi esnasında iş güvenlik standartları asla göz ardı edilemez. Ema Ayakkabı bu ilke ile ayakkabılarının her birini iş güvenlik standartlarını esas alarak gerçekleştirir. S1, S1P, S2 ve S3 şeklinde sınıflandırılan ürünleri içinde en çok tercih edilen ürünler şunlardır:

*Style BD; Paslanmaz özelliğe sahiptir, sıcağa, soğuğa ve elektriğe karşı yalıtımlıdır. İç astarı aşınma ve terlemeye karşı dirençlidir. Kesinlikle metal içermez ve %90 nefes alabilen dış yüze sahiptir.

*Rock CD; %100 sığır derisinden üretilir. Yanlarında hava alabilir özelliğe sahip tekstil ürünü kullanılır. Metal içermez, ultra hafiftir ve rahat iç kalıbı ile taraklı ayaklar için idealdir.

*Gear SD; Süet deri formundadır ve %100 sığır derisinden üretilir. MP 270 kalıbıyla ayak konforunu sağlar. Elektrik, sıcak ve soğuğa karşı yalıtım özelliğine sahiptir.

*Taga BD; Baskılı vidala deriden üretilir. Metal malzeme içermez. Üzerinde bulunan delikler sayesinde ayağın hava almasını sağlar. Bu sayede terleme, kötü koku ve mantarın önlenmesini amaçlar.

*Tay SD; %100 sığır derisidir ve süet deri formundadır. Cırtlı olması itibari ile kolay bağlanır. Metal malzeme bulunmaz. Terlemeye ve aşınmaya karşı dirençlidir.

*Teide BD; %80 hava alabilir özelliğe sahip malzemeden üretilir. Çift cırt cırt ile kolay kullanım sağlar. Üretim malzemesi olarak baskılı vidala deri kullanılır. Ultra hafiftir ve ergonomik yapısı ile taraklı ayaklar için ideal bir üründür.

Konu işçi ayakkabısı ise Ema Ayakkabı’ ya güvenin.

Previous «
Next »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir